Tahad kogeda teistmoodi jaanipidu? Sellist, kus pimedus jutu ja muusika saatel mööda saadetakse ning jaaniussid külje alla ning hinge poevad. Siis tule Treski Küüni valge aja jutuööle. 24. juunil algusega kell 23.00! Muusikat mängib Mick Pedaja ning jutte vestab Erki Kaikkonen. Osta pileti SIIT

Mick Pedaja on noor Raplast pärit laulja ja laulukirjutaja, kes sai laiemalt tuntuks eduka osalemisega 2016. aasta Eesti Laulu konkursil, eristudes teistest enda loodud lauluga "Seis"  ja selle lummava  esitusega.

Erki Kaikkonen on muinasjutuvestjast vabakutseline elu-uurija, vabamõtleja ja maailmarändur, kelle elu lahutamatuks osaks on õppimine, lugude, kuulamine ja jutustamine.


Erki puhub elu sisse aastate tagustele muinasjuttudele, müütidele ja lugudele. Tema jutustustes ärkavad nii noorte kui vanade jaoks ellu kunagi elanud rahvaste tarkused, elu-tunnetus ja olu. Ta räägib elust viisil, mis tekitab igas kuulajas äratundmisi ning aitab teha rahu enese ja maailmaga. Nüüdseks on ta juba seitsmendat aastat jutuvestja ja käib tihtilugu erinevates maailma otstest enda jutustusi rikastamas.

Erki räägib lugudevestmisest: „Nii kaua kui on elanud inimene, on elanud temas ka huvi ja armastus lugude vastu. Tänapäeval vestavad lugusid televiisor, ajalehed-raamatud ja internetiavarused. Ennemuiste tõid lugusid inimesteni jutuvestjad. Lugusid, põnevaid lugusid, neid, mis puudutavad meis uinunud tundeid...“

...selleks ongi olemas jutuvestja, kelle tänulikeks kuulajateks on inimesed igas vanuses!

Lood viivad Sind kaugete aegade Eestisse, Skandinaaviasse, Iirimaale või kaugemalegi maailma. Iga lugu kannab endaga õpetust eluks, kaugetest aegadest.

https://www.facebook.com/mickpedajamuusika

https://www.mickpedaja.com/


http://erkikaikkonen.ee