KUIDAS TRESKISSE TULLA? 🗺

Treski on suurematest linnadest üpris kaugel, kuid see meile Treski juures meeldibki: me pakume sulle ruumi Setomaal, kus saad päevastest muredest eemale astuda, täielikult festivali sukelduda ning veeta aega looduslähedases keskkonnas ägedate inimeste keskel. Peab lihtsalt natukene ekstra planeerima, et kenasti meie juurde jõuda.

Aga ole mureta, me aitame sul kõige mugavama viisi leida 👇🏼

🚗 TULE AUTOGA

Me hoolime loodusest ja soovitame alati võimalusel ühistransporti kasutada. Kuid kuna Treski on otseses mõttes Eesti kagunurgas, mõistame, et Treskisse on kõige mugavam jõuda autoga.

Leia meie täpne asukoht Google Mapsist
📍 TRESKI KÜÜN (kliki mind!)

Kui plaanid Treskisse sõita, palun jaga autot teistega, kes samuti festivalile või kontserdile tulevad. Sel moel hoiad meie keskkonda ja säästad raha (sest olgem ausad, kütusehinnad on praegu metsikud!)
, lisaks teed meie parklatöötajate elu kordades lihtsamaks ning kui vajad veel üht põhjust, siis... üksi on ju üpris igav sõita, eks?

LIITU TRESKI TRANSA JA SÕIDUJAGAMISE FACEBOOKI GRUPIGA

🚌 TULE BUSSIGA

Meile lähim peatus on VÄRSKA BUSSIPEATUS. Graafiku ja piletid leiad SIIT.

#treskifest ajal aitame sul Värskast festivalile jõuda: paneme käima FESTIVALIBUSSI, mis sõidab läbi Värska bussipeatuse, mööda suurematest majutuskohtadest (Värska Sanatoorium, Rõsna Puhkekeskus) ning lõpetab ringi Treskis.

🚂 TULE RONGIGA

Treski lähedal on mitu rongipeatust ning soovitame sul valida ILUMETSA (8 km Treskist). Rongiajad ja piletid leiad SIIT.

#treskifest ajal oleme organiseerinud FESTIVALIBUSSI, mis sõidab läbi ILUMETSA peatusest, lähedalasuvatest majutuskohtadest (Värska Sanatoorium, Rõnsa Puhkekeskus) ja lõpetab Treskis. 

🚍 FESTIVALIBUSS

Kui tuled ühistranspordiga või ööbid Treskist eemal, on Sul võimalik kasutada FESTIVALIBUSSI. Buss sõidab graafiku alusel ning pileteid saab osta bussist. Ühe sõidu pilet on 2€ ning sõidu eest saab tasuda ainult sularahas.

TUTVU FESTIVALIBUSSI GRAAFIKUGA

🚕 
TRESKI TAKSO

Festivalil ja öisel ajal liigub Treski ning lähimate majutusasutuste vahel Treski takso.
 Meie tublid taksopoisid teenindavad elavas järjekorras ehk kui tahad sõitu, viska kõne peale! Telefoninumbrid avaldame festivalipäeval.