KUIDAS TRESKISSE TULLA? 🗺

Treski on suurematest linnadest üpris kaugel, kuid see meile Treski juures meeldibki: me pakume sulle ruumi Setomaal, kus saad päevastest muredest eemale astuda, täielikult festivali sukelduda ning veeta aega looduslähedases keskkonnas ägedate inimeste keskel. Peab lihtsalt natukene ekstra planeerima, et kenasti meie juurde jõuda.

Aga ole mureta, me aitame sul kõige mugavama viisi leida 👇🏼

🚗 TULE AUTOGA

Me hoolime loodusest ja soovitame alati võimalusel ühistransporti kasutada. Kuid kuna Treski on otseses mõttes Eesti kagunurgas, mõistame, et Treskisse on kõige mugavam jõuda autoga.

Leia meie täpne asukoht Google Mapsist
📍 TRESKI KÜÜN (kliki mind!)

Kui plaanid Treskisse sõita, palun jaga autot teistega, kes samuti festivalile tulevad. Sel moel hoiad meie keskkonda ja säästad raha (sest olgem ausad, kütusehinnad on praegu metsikud!)
, lisaks teed meie parklatöötajate elu kordades lihtsamaks ning kui vajad veel üht põhjust, siis... üksi on ju üpris igav sõita, eks?

LIITU TRESKI TRANSA JA SÕIDUJAGAMISE FACEBOOKI GRUPIGA

🚌 TULE BUSSIGA

Meile lähim peatus on VÄRSKA BUSSIPEATUS. Graafiku ja piletid leiad SIIT. Me aitame sul Värskast festivalile jõuda: paneme käima bussi, mis sõidab läbi Värska bussipeatuse, mööda suurematest majutuskohtadest (Värska Sanatoorium, Rõsna Puhkekeskus) ning lõpetab ringi Treskis. Täpsema ajakava avalikustame varsti.

🚂 TULE RONGIGA

Treski lähedal on mitu rongipeatust ning soovitame sul valida ORAVA (8 km Treskist). Rongiajad ja piletid leiad SIIT. Me oleme organiseerinud transfeeri, mis sõidab läbi ORAVA peatusest, lähedalasuvatest majutuskohtadest (Värska Sanatoorium, Rõnsa Puhkekeskus) ja lõpetab Treskis. Buss sõidab ringi kaks korda päevas peale rongi saabumist. Rohkem infot avaldame varsti. 

🚲 RATTARENT

Kohalike abiga korraldame jalgrattalaenutuse, et saaksid Treskis ja lähiümbruses kahel rattal liigelda. Rattapilet sisaldab ka rattalukku ja kiivrit. PS. Rattaga liiklemine vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele. Rohkem infot ja piletid lisame varsti.